Jan van Parys efter Johann Schenau

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN VAN PARYS, efter Johann Schenau (1737-1806), "Det unga paret", signerad, olja på kopparplåt, 39x29 cm

ytsmuts, krackelyrer

482445

2017-09-08