H Öfverström

H Öfverström
H Öfverström
H Öfverström
H Öfverström

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv, signerad H Öfverström, olja på duk, 40x32 cm

482446

2017-09-13