Spelbord på pelarfot

Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, på pelarfot, nyrokoko, 1800-talets slut, mahognyfanér, höjd 78, 88x43 cm

Repor och fläckar

482449

2017-09-09