Bellmanstolar
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, s.k. Bellmanstolar, gråmålade, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 42 cm
Två stolar med undre bågen i ryggstödet sprucken vid infästningen, bruksslitage, en sits med liten fläck
482450
2017-09-09