Hornby tågset

Hornby tågset
Hornby tågset
Hornby tågset
Hornby tågset
Hornby tågset
Hornby tågset

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORNBY LOK OCH VAGNAR, 4 st samt spår, 1960-70-tal, i originalförpackning

slitage

482459

2017-09-12