Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORNBY LOK OCH VAGNAR, 4 st samt spår, 1960-70-tal, i originalförpackning
slitage
482459
2017-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här