Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNIV, JUSTER, BREVKNIV, kniv signerad J Marttiini, Finland, fäste av masurbjörk, slida av läder, total längd 26 cm, juster längd 27 cm, brevkniv längd 26 cm

Smärre slitage

482460

2017-09-12