Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KNIV, JUSTER, BREVKNIV, kniv signerad J Marttiini, Finland, fäste av masurbjörk, slida av läder, total längd 26 cm, juster längd 27 cm, brevkniv längd 26 cm
Smärre slitage
482460
2017-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här