Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POTTSKÅP, sengustavianskt, mahogny, med marmorskiva, 2 lådor, mässingsdekor, höjd 76, 41x29 cm
Fanérskador, nyckel saknas, senare stenskiva med en nagg på undersidan
482473
2017-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här