Pottskåp sengustavianskt

Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt
Pottskåp sengustavianskt

Klubbat för:

5 600 SEK

3 000 SEK

POTTSKÅP, sengustavianskt, mahogny, med marmorskiva, 2 lådor, mässingsdekor, höjd 76, 41x29 cm

Fanérskador, nyckel saknas, senare stenskiva med en nagg på undersidan

482473

2017-09-07