Claes Hultberg spegel

Claes Hultberg spegel
Claes Hultberg spegel
Claes Hultberg spegel
Claes Hultberg spegel
Claes Hultberg spegel
Claes Hultberg spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

CLAES HULTBERG, spegel, ca 1900, gustaviansk stil, förgylld, krön med bandrosett, höjd ca 244, bredd 86 cm

Bruksslitage, bakstycke saknas, löst fundament

482474

2017-09-07