Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
CLAES HULTBERG, spegel, ca 1900, gustaviansk stil, förgylld, krön med bandrosett, höjd ca 244, bredd 86 cm
Bruksslitage, bakstycke saknas, löst fundament
482474
2017-09-07