Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAT, STOP, tenn, 17/1800-tal, fatets diameter 38 cm
fatet med senare upphängning, stopet med lagningar
482479
2017-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här