Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, STOP, tenn, 17/1800-tal, fatets diameter 38 cm

fatet med senare upphängning, stopet med lagningar

482479

2017-09-09