Karmstolar Norell
2017-09-07
482482
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par,1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell Norell, sitthöjd ca 48 cm
Klädseln med slitage