Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 2 delat, 1800-tal, vitmålat samt bronserat, invändigt med hyllplan, djup 58, höjd 214 cm

Färgbortfall, slitage samt senare bemålning, körn saknar dekorelement

482488

2017-09-07