Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, empire, pastellagedekor, bronserad samt bemålad i blått, märkt med Linköpings stads hallstämplel, otydlig årsstämpel 181?, 80x38 cm
Senare bakstycke, bruksslitage
482503
2017-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här