Spegel Linköping 1800-tal

Spegel Linköping 1800-tal
Spegel Linköping 1800-tal
Spegel Linköping 1800-tal
Spegel Linköping 1800-tal
Spegel Linköping 1800-tal
Spegel Linköping 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, empire, pastellagedekor, bronserad samt bemålad i blått, märkt med Linköpings stads hallstämplel, otydlig årsstämpel 181?, 80x38 cm

Senare bakstycke, bruksslitage

482503

2017-09-07