Skrivbord mahogny

Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, mahogny, 1950-tal, kortsidor med klaffar, 2 lådor, mässingsbeslag, höjd ca75, 130-220x78 cm

Vissa fanérskador, visst slitage

482517

2017-09-07