Nanna Ditzel örhängen

Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen
Nanna Ditzel örhängen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NANNA DITZEL, örhängen, 1 par, sterlingsilver, 1950-tal, stämplade "Georg Jensen Sterling Denmark 130", längd ca 4 cm, total vikt ca 15 g

482528

2017-09-07