Edward Hald fiskgraal

Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal
Edward Hald fiskgraal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad Orrefors Sweden graal nr: 2952D Edward Hald, höjd ca 12,5 cm

Smärre repor

482549

2017-09-07