Silver 4 delar

Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar
Silver 4 delar

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

FICKPLUNTOR, 2 st., engelska stämplar, BÄGARE, GAB, Stockholm 1965, VAS, utsvängd mynning, stämplad Reed & Barton Sterling, PRISPOKAL, silver, svenska stämplar, höjd ca 5,5-12 cm, total vikt ca 520 g

Bruksslitage, prispokalen med buckla vid foten

482575

2017-09-10