Silver 4 delar
Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
FICKPLUNTOR, 2 st., engelska stämplar, BÄGARE, GAB, Stockholm 1965, VAS, utsvängd mynning, stämplad Reed & Barton Sterling, PRISPOKAL, silver, svenska stämplar, höjd ca 5,5-12 cm, total vikt ca 520 g
Bruksslitage, prispokalen med buckla vid foten
482575
2017-09-10