Astri Bergman Taube serigrafier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mapp: "Sjösala vår", signerade och numrerade HC 6 st serigrafier, bladstorlek 44,5x55 cm vardera, med texter av Evert Taube samt dedikation

En med fuktskada, gulnade

482581

2017-09-07