Astri Bergman Taube serigrafier
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mapp: "Sjösala vår", signerade och numrerade HC 6 st serigrafier, bladstorlek 44,5x55 cm vardera, med texter av Evert Taube samt dedikation
En med fuktskada, gulnade
482581
2017-09-07