Ilse Claeson art deco

Ilse Claeson art deco
Ilse Claeson art deco
Ilse Claeson art deco
Ilse Claeson art deco
Ilse Claeson art deco
Ilse Claeson art deco

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

ILSE CLAESON, ljusstakar, 1 par, vas, skålfat, Rörstrand, 1930-tal, art deco, dekor i svart och grönt, höjd ca 5-12 cm

Krackeleringar, vas med fotnagg

482583

2017-09-07