Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
ILSE CLAESON, ljusstakar, 1 par, vas, skålfat, Rörstrand, 1930-tal, art deco, dekor i svart och grönt, höjd ca 5-12 cm
Krackeleringar, vas med fotnagg
482583
2017-09-07