Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERMINE KELLER (född 1946): "Liggande Kvinna", signerad och daterad -88, skulptur i terrakotta, höjd 14, längd 37,5 cm
Nagg och smärre skador
482615
2017-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här