Hermina Keller skulptur

Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur
Hermina Keller skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMINE KELLER (född 1946): "Liggande Kvinna", signerad och daterad -88, skulptur i terrakotta, höjd 14, längd 37,5 cm

Nagg och smärre skador

482615

2017-09-07