Design Swen Wejsfelt

Design Swen Wejsfelt
Design Swen Wejsfelt
Design Swen Wejsfelt
Design Swen Wejsfelt
Design Swen Wejsfelt
Design Swen Wejsfelt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SWEN WEJSFELT, väggtavla, glaserat stengods, signerad och daterad SWen -71, ca 22,5x47 cm

Baksidan med smärre nagg

482642

2017-09-08