Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STIG LINDBERG, väggrelief, glaserat stengods, ryttare till häst, Gustavsberg, signerad Stig L., ca 32x34,5 cm
Zustandsbeschreibung
baksida med nagg
482655
2017-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner