Design Stig Lindberg för Gustavsberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STIG LINDBERG, väggrelief, glaserat stengods, ryttare till häst, Gustavsberg, signerad Stig L., ca 32x34,5 cm

Zustandsbeschreibung

baksida med nagg

482655

2017-09-08