Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG, väggrelief, glaserat stengods, man och kvinna med blomsteruppsatser, Gustavsberg, signerad Stig L., ca 32x34,5 cm
baksidan med smärre nagg och med gåvoinskription
482661
2017-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här