Design Stig Lindberg för Gustavsberg
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STIG LINDBERG, väggrelief, glaserat stengods, man och kvinna med blomsteruppsatser, Gustavsberg, signerad Stig L., ca 32x34,5 cm
Kuntoraportti
baksidan med smärre nagg och med gåvoinskription
482661
Päivämäärä:
2017-09-08