Design Stig Lindberg för Gustavsberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

STIG LINDBERG, väggrelief, glaserat stengods, man och kvinna med blomsteruppsatser, Gustavsberg, signerad Stig L., ca 32x34,5 cm

Kuntoraportti

baksidan med smärre nagg och med gåvoinskription

482661

Päivämäärä:

2017-09-08