Skrivbordsstol ek

Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets första hälft, ek, tygklädd, höjd och sänkbar

Slitage

482676

2017-09-08