Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, betsad björk, med klaffar, höjd 69, längd 86x45 cm

Bruksslitage

482682

2017-09-08