Design Anders Bruno Liljefors samt Stig Lindberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS BRUNO LILJEFORS, skål, Gustavsberg, signerad ABL, glaserat stengods, studiohanden samt samt rak gustavsbergsstämpel, diameter ca10 cm, STIG LINDBERG, Gustavsberg, sannolikt, otydligt signerad, skål på sockel, stengods, höjd ca 10,5, diameter 10 cm

skål med nagg

482698

2017-09-08