Rado Florence armbandsur

Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur
Rado Florence armbandsur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RADO, Florence, armbandsur, 19/2000-tal, quartz, safirglas, modellnr. 153.3680.4, serienr. 04712862, integrerad originallänk, diameter 23 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället (sannolikt utgånget batteri), bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

482699

2017-09-08