Rado Florence armbandsur
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RADO, Florence, armbandsur, 19/2000-tal, quartz, safirglas, modellnr. 153.3680.4, serienr. 04712862, integrerad originallänk, diameter 23 mm
Verket går ej vid inskrivningstillfället (sannolikt utgånget batteri), bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen
482699
2017-09-08