Leica I modell C 1930

Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930
Leica I modell C 1930

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEICA I, modell C, 35 mm-kamera, 1930, serienummer 58379, med objektiv Leitz Elmar 3,5/50 mm med original linsskydd samt FODIS avståndsmätare, originalfodral i skinn, motljusskydd, ej original

Bruksslitage, ej funktionstestad, kamerafodral ned skador

482703

2017-09-07