Leica I modell C 1930
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LEICA I, modell C, 35 mm-kamera, 1930, serienummer 58379, med objektiv Leitz Elmar 3,5/50 mm med original linsskydd samt FODIS avståndsmätare, originalfodral i skinn, motljusskydd, ej original
Bruksslitage, ej funktionstestad, kamerafodral ned skador
482703
2017-09-07