Design Berndt Friberg för Gustavberg

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 9 st., Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade samt Gustavsbergs Studiohand, höjd 3-10 cm

Den blå större skålen med kantnagg

482705

2017-09-08