Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 9 st., Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade samt Gustavsbergs Studiohand, höjd 3-10 cm
Den blå större skålen med kantnagg
482705
2017-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här