Susan Weil litografi

Susan Weil litografi
Susan Weil litografi
Susan Weil litografi
Susan Weil litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUSAN WEIL (USA, född 1930): Komposition, signerad och daterad Susan Weil 1979, numrerad 6/60, litografi, ca 122x54 cm

482708

2017-09-12