Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SUSAN WEIL (USA, född 1930): Komposition, signerad och daterad Susan Weil 1979, numrerad 6/60, litografi, ca 122x54 cm
482708
2017-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här