Bertil Vallien skulptur unik Kosta

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta 1999, sandgjuten, blå glasmassa, signerad Kosta Boda Unique 1363990060 B. Vallien, höjd 35 cm

Nagg vid basen

482710

2017-09-12