Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta 1999, sandgjuten, blå glasmassa, signerad Kosta Boda Unique 1363990060 B. Vallien, höjd 35 cm
Nagg vid basen
482710
2017-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här