Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

A VON ROTHSTÉN (1800-tal): Fjällandskap med boskap, signerad och daterad A.V.Rothstén 1889, olja på duk, ca 21x27 cm

482713

2017-09-09