Soffa fåtölj 1960/70-tal teak

Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak
Soffa fåtölj 1960/70-tal teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, teak och rottingrygg, etikettmärkt Skaraborgs möbelindustri, soffans sitthöjd 39, längd 174 cm

Fläckar bruksslitage

482720

2017-09-08