Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, glasfiber, vitlackerad centralfot, höjd ca 51, diameter 110 cm
Bruksslitage
482723
2017-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här