Felca Airmaster herrarmbandsur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FELCA, armbandsur, Airmaster, gulddoublé/stål, 1960-tal, automatiskt uppdrag, plexiglas, datum, boettnr. 6186-1258, länk i stål (ej original), viklåls, diameter 34,5 mm

Går ojämt vid test, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

482741

2017-09-08