Carl Elding oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
CARL ELDING (1893-19559: "Katarinavägen", signerad och daterad -45, olja på pannå, 32x40 cm
Kuntoraportti
482748
Päivämäärä:
2017-09-08