Carl Elding oljemålning

Carl Elding oljemålning
Carl Elding oljemålning
Carl Elding oljemålning
Carl Elding oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

CARL ELDING (1893-19559: "Katarinavägen", signerad och daterad -45, olja på pannå, 32x40 cm

Kuntoraportti

482748

Päivämäärä:

2017-09-08