Marika af Ekström oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARIKA AF EKSTRÖM (1883-1968): Amaryllis, signerad Marika af Ekström, olja på pannå, 46x55 cm
Kuntoraportti
482750
Päivämäärä:
2017-09-08