Marika af Ekström oljemålning

Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MARIKA AF EKSTRÖM (1883-1968): Amaryllis, signerad Marika af Ekström, olja på pannå, 46x55 cm

Kuntoraportti

482750

Päivämäärä:

2017-09-08