Design Swen Wejsfelt vaser och skål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SWEN WEJSFELT, skål, 4 vaser, Gustavsberg, signerad och daterad Swen -77, -85, -86, -87 samt studiohand, höjd ca 5-22 cm

482770

2017-09-08