Gösta Lindqvist oljemålning

Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA LINDQVIST (född 1928): Landskap, signerad Gösta Lindqvist, olja på duk uppfodrad på pannå, 19,5x27,5 cm

482784

2017-09-08