Bengt Hamrén oljemålning

Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT HAMRÉN (1898-1985), "Lördagskväll i Arholma"", signerad Hamrén 27, olja på duk, 41x41 cm

482819

2017-09-08