Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1970-tal, med infälld glasskiva, förkromade stålrörsben, höjd 34,5, 80x140 cm
Slitage och repor
482832
2017-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här