Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, underskåp med dubbla skjutdörrar, överdel med hyllor, stämpelmärkt Bränntorps, höjd ca 203, 87x43 cm

Bruksslitage och smärre skador

482833

2017-09-08