Mortlar

Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MORTLAR, 6 st, med stöt, järn samt marmor, 18/1900-tal, höjd ca 5,5-15 cm

Slitage, nagg, miniatyrmortel utan stöt medföljer

482837

2017-09-08