Väggappliquer fabeldjurd

Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-tal, gulmetall, för 3 ljus vardera, dekor av krona ssamt växtelement, ca 38x30 cm

Bruksslitage, fläckar

482839

2017-09-08