Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN BELL, efter, "Una och Lejonet", Minton, parian, signerad i godset Minton och John Bell, höjd 37, längd 30 cm
mindre nagg, mindre lagning på sockeln
482845
2017-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här