Zoia Krukowskaja Zoia oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Flicka med flätor, signerad Zoia, olja på pannå, ca 26x21 cm

482856

2017-09-08