Henri Sert
Klubbat för:
8 200 SEK
2 000 SEK
HENRI SERT (1938-1964): Figurkomposition, signerad och daterad Sert 1958, blandteknik, ca 24x18 cm,
PROVENIENS: Gåva direkt av konstnären Henri Sert till utrikeskorrespondenten och vännen Svante Löfgren (1918-2017)
482880
2017-09-08