Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRÖARE, 2 st, silver, Daniel & Mince (1765-1775), London 1771 resp.1824, höjd ca 12-13,5 cm
En ströare med lagning på livet, smärre bucklor o bristningar
482883
2017-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här