Ströare silver

Ströare silver
Ströare silver
Ströare silver
Ströare silver
Ströare silver
Ströare silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖARE, 2 st, silver, Daniel & Mince (1765-1775), London 1771 resp.1824, höjd ca 12-13,5 cm

En ströare med lagning på livet, smärre bucklor o bristningar

482883

2017-09-09