Pelle Swedlund

Pelle Swedlund
Pelle Swedlund
Pelle Swedlund
Pelle Swedlund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Motiv från Capri, figurer vid husöppning, signerad och daterad PS -98, olja på duk, 46x37 cm

482909

2017-09-13